ماکان بند - دانلود آهنگ ماکان بند
حساب کاربری

16 تا آهنگ آلبوم نقاشی ماکان بند به صورت کامل و رایگان در سایت قرار گرفت که در این صفحه میتوانید آنها را مشاهده بفرمائید. شما هم اکنون میتوانید تمام آهنگ های آلبوم جدید ماکان بند را به صورت یکجا و تکی از سایت ماکان بند دانلود کنید. توضیحات بیشتر و لینک دانلود یکجا از آلبوم نقاشی را میتوانید بعد از دانلود آهنگ ها، در پایین مشاهده بفرمائید.

سوپرایز ماکان بند از آلبوم نقاشی!

آلبوم نقاشی ماکان بند

بلاخره آلبوم نقاشی ماکان بند در اسفند سال 1400 پخش شد. آلبوم نقاشی سوپرایزی برای ماکانی های عزیز برای سال جدید 1401 شد.

این آلبوم قرار بود در بهمن ماه پخش شود ولی به دلایلی، با یک ماه تاخیر منتشر شد. تمامی ترانه های این آلبوم شنیدنی، با استقبال ماکانی ها و موزیک دوستداران به اوج رسیدند و میتوان گفت نقاشی، بهترین آلبوم سال جدید هم محسوب میشود.

بخش زیادی از زحمات این شعر های شنیدنی را به آقایان یاشار خسروی، امیر میلاد نیکزاد، امیر مقاره و رهام هادیان مدیون هستیم. و از سوپرایز ماکان بند بسیار خرسندیم.

پیشنهاد میکنیم موزیک شنیدنی نارنجی امیر مقاره را از دست ندهید، این آهنگ نیز یکی از آهنگ های دلی آلبوم نقاشی محسوب میشود.

آلبوم نقاشی در سایت ماکان بند کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید تمامی آهنگ های آلبوم نقاشی را یکجا و به رایگان از دکمه زیر دانلود کنید. شما پس از استخراج فایل زیر، تمامی آهنگ های این آلبوم را خواهید داشت.